• JADŁOSPIS

• Tygodniowe menu

• Śr16. 10.
        • Zupa pomidorowa z zacierką (marchewka pietruszka seler pulpa pomidorowa przecier pomidorowy pietruszka natka liść laurowy ziele angielskie sól pieprz woda śmietana 30% mąka pszenna jajko)
          Makaron z serem i koktajlem truskawkowym (makaron pszenny twaróg jogurt naturalny truskawki)

DANIE ALTERNATYWNE
          Fasolka Jaś z warzywami w sosie pomidorowym (Fasolka Jaś marchewka seler pietruszka fasolka szparagowa cebula czosnek pulpa pomidorowa sól pieprz woda)
        • Cz17. 10.
        • Fasolka Jaś z warzywami w sosie pomidorowym
          Pierś indyka w sosie własnym z ziemniakami buraki na ciepło (filet z indyka masło czosnek sól pieprz śmietana 30% ziemniaki buraki)

DANIE ALTERNATYWNE
          Placki z pieczonej marchewki (pieczona marchewka jajko ryż pestki słonecznika czosnek cebula sól pieprz bazylia)