• Spotkanie z nauczycielami

Szanowni Państwo,

zapraszam na spotkanie z nauczycielami w szkole,  które odbędzie się w środę 27 listopada zgodnie z poniższym harmonogramem:

• nauczyciele będą dostępni dla Państwa w godz.17.00 – 19.30
              • spotkanie w sprawie wyjazdu do Malagi  o godz. 18.00 – 18.30

System rejestracji na spotkania z nauczycielami zostanie uruchomiony w poniedziałek 25 listopada o godzinie 10.00.

Link do systemu

• Odwołane zajęcia

Projekt młody biznesmen realizowany w ramach Uniwersytetu Młodego Studenta w dniu 27.11.2019 jest odwołany z powodu planowanego na ten dzień zebrani

• Osiągnięcia sportowe Emilki

W weekend 16 – 17 listopada odbyło się  podsumowanie wszystkich Pucharów Polski w kategorii juniorek i seniorek w Gimnastyce Artystycznej. Tytuł Najlepszej Juniorki na rok 2019 we wszystkich przyborach - Puchar Polski zdobyła nasza uczennica Emilka Komarewicz. Polski Związek Gimnastyczny w oficjalnym liście gratulacyjnym podziękował Emilce oraz jej trenerce za godne reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata Juniorek w Moskwie.

• Odwołane zajęcia

Projekt młody biznesmen realizowany w ramach Uniwersytetu Młodego Studenta w dniu dzisiejszym tj. 20.11.2019 jest odwołany.

• Konkurs 'The Scariest Halloween Decoration'

31 października w naszej szkole odbył się konkurs 'The Scariest Halloween Decoration' dla uczniów z klas 1-3. Uczniowie przygotowali piękne, pomysłowe i przerażające prace :-) Wyłonienie zwycięskich prac okazało się dla jury niezwykle trudnym zadaniem. Oto lista osób, którym udało się uzyskać wysokie miejsca:

I miejsce:

Milena Kowacz Ia