• Przerwa świąteczna

Przerwa świąteczna obowiązuje od 23 grudnia 2019 r. do 6 stycznia 2020 r.

2 i 3 stycznia 2020 r. odbędą się zajęcia świetlicowe dla uczniów zapisanych wcześniej na liście.

• Przedświąteczne projekty

W okresie przedświątecznym w dniach od 16 grudnia do 20 grudnia 2019 Nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach projektowych min. kulinarnym, sportowym, instalacji świątecznych, projekcie sportów walki.

• Odwołane zajęcia

Projekt młody biznesmen realizowany w ramach Uniwersytetu Młodego Studenta w dniu dzisiejszym tj. 18.12.2019 jest odwołany.

• TERMINY ZWIĄZANE  Z KLASYFIKACJĄ W OKRESIE ZIMOWYM

TERMINY ZWIĄZANE  Z KLASYFIKACJĄ W OKRESIE ZIMOWYM  W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

•  do 20 grudnia:
                -  powiadomienie o grożących ocenach niedostatecznych,
                -  powiadomienie o nieklasyfikowaniu;
              •  23 grudnia do 6 stycznia – przerwa świąteczna;
              •  do 20 stycznia – wystawienie ocen okresowych;
              •  22 stycznia – spotkanie z Rodzicami;
              •  23 stycznia  - Rady Klasyfikacyjne;
              • 27 stycznia – 9 lutego FERIE ZIMOWE.
          • Warsztaty taneczne

W ramach kształtowania wśród młodzieży postawy tolerancyjnej oraz poszerzania wiedzy na temat osób niepełnosprawnych, uczniowie klasy IV naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z uczestnikami Igrzysk Paraolimpijskich. Jednym z nich był szermierz Stefan Makowski - medalista Paraolimpijski i Mistrz Świata. W trakcie spotkania odbyły się pokazy szermierki tradycyjnej oraz szermierki na wózkach. Celem spotkania było pokazanie młodemu pokoleniu, że osoby niepełnosprawne również mogą odnieść sportowe sukcesy.   Uczniowie klasy VI a i  VI b mieli zaszczyt uczestniczyć w integracyjnych warsztatach tanecznych prowadzonych przez amerykańską grupę tancerzy pełno i niepełnosprawnych z formacji ,,REVolution DANCE''. Warsztaty zostały zorganizowane przez Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie i Fundację Centrum Inicjatyw Sportowych. Dzięki integracyjnym warsztatom tanecznym uczniowie mogli poznać fantastycznych ludzi, poszerzyć swoje horyzonty i rozwinąć nowe pasje.

• Odwołane zajęcia

W związku z uczestnictwem nauczyciela religii w konferencji dzisiejsze zajęcia 05.12.2019 z religii dla dziewcząt z kl. 8 A i 8 B są odwołane.

• Odwołane zajęcia

Koło teatralne dla kl. 1 A i 1 B jest odwołane 4 XII tj. w środę z powodu wyjazdu klasowego do Warszawy osoby prowadzącej zajęcia.

• Odwołane zajęcia

Zajęcia realizowane w ramach projektu Młody Biznesmen są odwołane 4 XII tj. w środę z powodu wyjazdu klasowego do Warszawy osoby prowadzącej zajęcia.