• Nauczanie zdalne kl 4-8

od poniedziałku, 9 listopada br. do końca listopada zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III oraz przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Odbierając dzisiaj swoje skarby proszę o zabranie pudełek z wszystkimi podręcznikami dzieci.

Organizując pracę zdalną aby nie przeciążać dzieci długotrwałym przebywaniem przed komputerem dokonaliśmy kilku zmian:

Dzieci pracują według planu lekcji aktualnym na discordzie.

KLASY 4 – 8

·         lekcje techniki nie będą prowadzone,

·         lekcje muzyki i plastyki w klasach 6,7 nie będą prowadzone,

·         lekcje religii w klasach 6,7,8 nie będą prowadzone,

·         lekcje wf- u i fitnessu będą prowadzone w trybie online w wymiarze 30 minut,

·         lekcje etyki, koła zainteresowań z matematyki, chemii, historii, języka hiszpańskiego i niemieckiego są prowadzone w systemie online.

W przypadku zawieszonych zajęć z techniki, muzyki, plastyki i religii nauczyciele są zobowiązani do przesyłania zadań do  samodzielnej realizacji.

Dla uczniów, których Rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19, po indywidualnym kontakcie ustalimy możliwość organizacji opieki świetlicowej na terenie szkoły.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych dyrektorzy szkół mogą umożliwić uczniom klas ósmych konsultacje indywidualne lub w małych grupach. Proszę w tej sprawie o bezpośredni kontakt z nauczycielem.

Została wprowadzona  możliwość przeprowadzenia olimpiad, turniejów i konkursów na terenie szkoły.  Dotyczy to konkursów, w których tytuły laureata i finalisty nadają ich posiadaczom istotne uprawnienia, zarówno w systemie egzaminów zewnętrznych, jak i  procesie rekrutacji. O terminach będziemy Państwa informować niezwłocznie po otrzymaniu informacji z Kuratorium.

Sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8-15

• Nauczanie zdalne od 9 listopada kl. I – III

Organizując pracę zdalną, aby nie przeciążać dzieci długotrwałym przebywaniem przed komputerem dokonaliśmy kilku zmian:

Dzieci pracują według planu lekcji aktualnym na discordzie.

KLASY 1 – 3

·         wszystkie lekcje obowiązkowe odbywają się zgodnie z harmonogramem z wyjątkiem basenu,

·         wprowadzamy możliwość konsultacji lub pomocy w odrabianiu lekcji. Do każdej klasy została przypisana jedna nauczycielka, która będzie do dyspozycji uczniów codziennie w godzinach od 14.00 – 16.00:

1 A – Katarzyna Osękowska,

1 B – Monika Łatocha,

1 C – Katarzyna Kałwak,

2 A – Izabela Kubik (od czwartku - ponieważ prowadzi lekcje w zastępstwie za  E. Sąsiadek),

2 B – Dorota Klimkowska,

3 A – Kamila Kmak,

3 B – Anna Frydrych,

Anita Kwiatkowska udzieli pomocy przy odrabianiu zadań z języka angielskiego wyżej wymienionych godzinach.

·         online prowadzona będzie etyka

Sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8-15.

Magdalena Siekańska – dyrektor szkoły