• OFERTA EDUKACYJNA

• Wszyscy uczniowie są objęci opieką psychologiczną, logopedyczną i reedukacyjną.
        Zajęcia z takich przedmiotów jak: język angielski, wychowanie fizyczne, basen, edukacja plastyczna, edukacja muzyczna, zajęcia wyrównawcze i komputerowe prowadzone są przez nauczycieli specjalistów. Począwszy od klasy czwartej uczniowie mają do wyboru jako drugi język obcy nowożytny: francuski, niemiecki lub hiszpański. Nauka języka angielskiego odbywa się z podziałem na grupy z uwzględnieniem stopnia zaawansowania.
        Uzupełniająca oferta edukacyjna
        Liczba kół dla grupy każdego etapu edukacyjnego - klas 1-3 i 4-8 w roku szkolnym jest nie mniejsza niż cztery.

UZUPEŁNIAJĄCA OFERTA EDUKACYJNA KLAS 1 - 3

• Koło plastyczne
        • Koło przyrodnicze
        • Koło taneczne
        • Koło informatyczne
        • Koło matematyczne
        • Koło szachowe
        • Koło teatralne
        • Szkolne koło sportowe
    • UZUPEŁNIAJĄCA OFERTA EDUKACYJNA KLAS 4 - 8

• Koło plastyczne
      • Koło humanistyczne
      • Koło matematyczne
      • Koło przyrodnicze
      • Koło kulinarne
      • Koło SKS

• ZAPISY

• Informacji udziela sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.

Działalność oświatowa w zakresie szkoły podstawowej; Wpis do ewidencji Prezydenta Miasta Krakowa pod nr 43202-22.