• STRÓJ SZKOLNY

• STRÓJ GALOWY
          • Dziewczęta: czarne półbuty, białe rajstopy, czarna z przodu plisowana spódnica, biała koszula, szara kamizelka, pin z logo szkoły, krawat.
            Chłopcy: czarne półbuty, czarne garniturowe spodnie, biała koszula, szara kamizelka, pin z logo szkoły krawat.

• STRÓJ WYJŚCIOWY
          • Chabrowy T-shirt z logo szkoły kl. I– III.

Chabrowe polo z logo szkoły kl. IV – VIII, obowiązujące podczas wszelkich wyjść szkolnych typu kino oraz zewnętrznych imprez sportowych.

• STRÓJ SPORTOWY
          • biały T-shirt z logo szkoły, czarne szorty,

czepek pływacki z logo na zajęcia basenowe.