• KOŁA ZAINTERESOWAŃ

          • HARMONOGRAM KÓŁ ZAINTERESOWAŃ

          •        

            DZIEŃ kl. IA, IB, IC Godziny  Nr sali
            Poniedziałek      
            ROBOTYKA  14.50-15.50  
                 
            Wtorek PIŁKA NOŻNA 14.30-15.15  
                 
            RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE (D.KLIMKOWSKA) 15.30-16.30 Sala plastyczna
            Środa BAJKOTERAPIA 15.00-16.00  
            TANIEC IA 15.00-16.00  
            Czwartek

            PLASTYCZNE (co 2 tygodnie)

            14.30-16.00  
            ETYKA 14.30-15.15  
            Piątek

            ROBOTYKA

            TANIEC

            PIŁKA NOŻNA (termin dodatkowy)

            15.00-16.00

            15.00-16.00

            15:15-16:00

             

             


             

            DZIEŃ kl. IIA, IIB Godziny  Nr sali 
            Poniedziałek TANIEC 15.00-16.00  
            ROBOTYKA  16.00-17.00  
                 
            Wtorek      
            PIŁKA NOŻNA 15.15-16.00  
            RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE (D.KLIMKOWSKA) 15.30-16.30  
            Środa INFORMATYCZNE 13.15-14.00  
            TEATRALNE (B.BASTER) 14.30-16.00  
            Czwartek      
                 
            Piątek

            ETYKA

            PLASTYCZNE

            PIŁKA NOŻNA (termin dodatkowy)

            14.15-15.00

            15.15-16.45

            15:15-16:00

             

             

            DZIEŃ kl. IIIA, IIIB Godziny Nr sali
            Poniedziałek ETYKA 14.15-15.00  
            RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE (D.KLIMKOWSKA) 16.00-17.00  
            ROBOTYKA  16.00-17.00  
            Wtorek      
                 
                 
            Środa TEATRALNE (B.BASTER) 14.30-16.00  
             
            Czwartek

            INFORMATYCZNE (co 2 tygodnie)

            od 10.09 kl. III A, od 17.09 kl. III B

             

            14.15-15.00

             

             
             
            Piątek PIŁKA NOŻNA 14:30-15:15  
            PLASTYCZNE
             
            15.15-16.45
             
             

             

            DZIEŃ kl. IVA, IVB Godz. Nr sali
            Poniedziałek      
             
            Wtorek      
               
            Środa ETYKA 14.10-14.55  
            PLASTYCZNE 15.15-16.45  
            Czwartek INFORMATYCZNE 13.10-13.55  
             
             
            Piątek PIŁKA NOŻNA 14.30-15.15  
            MATEMATYCZNE 14.15-15.00  
                 
            SPORTY WALKI (P.ŚLOSARCZYK) 16.15-17.00  

             

            DZIEŃ kl. V Godz.  Nr sali 
            Poniedziałek      
                 
                 
            Wtorek      
                 
                 
            Środa PLASTYCZNE 15.15-16.45  
             
             
            Czwartek INFORMATYCZNE 15.00-15.45  
            ETYKA 15.15-16.00  
            Piątek SPORTY WALKI (P.ŚLOSARCZYK) 16.15-17.00  
             
             
                 

             

            DZIEŃ kl. VIA, VIB Godz. Nr sali
            Poniedziałek      
                 
                 
            Wtorek MATEMATYCZNE
            ETYKA
            14.10-15.00
            14.05-14.50
             
             
             
            Środa PLASTYCZNE 15.15-16.45  
             
                 
            Czwartek INFORMATYCZNE 15.00-15.45  
                 
            Piątek SPORTY WALKI (P.ŚLOSARCZYK) 16.15-17.00  
                 

             


            DZIEŃ kl. VIIA, VIIB Godz. Nr sali
            Poniedziałek      
                 
                 
            Wtorek ETYKA KL VII b
            MATEMATYCZNE
            14.05-14.50
            15.00-16.00
             
             
             
            Środa PLASTYCZNE 15.15-16.45  
             
                 
            Czwartek      
             
            Piątek SPORTY WALKI (P.ŚLOSARCZYK) 16.15-17.00  
             
             

             


            DZIEŃ Kl. VIIIA, VIIIB Godz. Nr sali
            Poniedziałek      
            MATEMATYCZNE (Z.PIŻL) 15.00-16.00  
             
            Wtorek ETYKA 15.00-15.45  
             
             
            Środa      
                 
                 
            Czwartek      
                 
            Piątek SPORTY WALKI (P.ŚLOSARCZYK) 16.15-17.00  
             
             

             

            Zapisy na zajęcia dodatkowo płatne: Robotyka i piłka nożna:

             

            Robotyka: poprzez stronę: superbystrzak.pl, zakładka zapisy

            Piłka nożna – kontakt z p. Sławomirem Daciukiem 602 151 840

             

    • Logowanie

    • Kontakt

      • Prywatna Szkoła Podstawowa SALWATOR
      • sekretariat@szkolasalwator.pl
      • 12 422 04 08 500 085 231 502 217 434
      • ul. Senatorska 39, 30-106 KRAKÓW
      • ALUMNUS sp. z o.o. (właściciel Prywatnej Szkoły Podstawowej Salwator) ING Bank Śląski S.A. 80 1050 1445 1000 0023 4280 8371 (na przelewie prosimy podawać imię i nazwisko dziecka) Informacje o wpłatach czesnego: księgowość Prywatnej Szkoły SALWATOR p. Monika Bąkiewicz i Anna Palonek Poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 14:00 tel. (12) 423-56-28 e-mail: alumnus@ascokrakow.pl
      • poniedziałek, środa 8:00 – 16:00 wtorek, czwartek, piątek 8:00 – 14:00
  • Galeria zdjęć

      brak danych