HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI I KONKURSÓW |
DATA |
ODPOWIEDZIALNY |
|
Dni wolne od zajęć dydaktycznych |
30.10.2023, 31.10.2023, 29.04.2024, 30.04.2024, 02.05.2024, 31.05.2024 |
|
(zgodnie z rozporządzeniem MEN) |
Rozpoczęcie roku szkolnego |
04.09.2023 r. |
Dyrekcja |
godz. 9.00 klasy I - III |
godz.10.30 klasy IV - VIII |
Spotkania rodziców z nauczycielami |
04.09.2023, 31.01.2024, 05.06.2024 r. |
|
-zebrania z wychowawcami klas- |
Spotkania rodziców z nauczycielami- dni otwarte |
08.11.2023, 10.04.2024 |
|
Zielone szkoły |
kl. IV – VIII 25-29.09.2023 r. |
Wychowawcy |
kl. I – III 05/06 2024 r. |
Wybory do Samorządu Szkolnego kl. III - VII |
10.2023 r. |
Z. Kowalska |
Justyna Polony-Poluk |
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych |
10.2023 r. |
I. Kubik |
Święto KEN: |
13.10.2023 r. |
A. Zawadzka, |
Ślubowanie uczniów I klasy SP |
godz.: 9.00 – kl. I |
G. Popiela, |
Akademia dla kl. IV – VIII |
|
Samorząd szkolny |
Halloween |
28.10.2023 r. |
M. Savery, Samorząd |
Konkurs – Straszne nakrycie głowy kl. I – III |
Konkurs – Very Scary Food kl. IV |
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów |
10/11.2023 r. |
M. Savery |
Kl. VII, VIII |
Akcja znicz |
27.10. – 28.10.2023 r. |
Samorząd szkolny, wychowawcy |
Święto Odzyskania Niepodległości |
10.11.2023 r. |
Z. Kowalska |
- prelekcja pt. „Niepodległość – trudne słowo” |
godz.: 11.15 – Akademia |
Ł. Opozda, |
- koncerty pieśni patriotycznych |
kl. I – III kl. IV – VIII |
Wychowawcy klas |
|
wizyty w miejscach pamięci narodowej |
|
Przegląd i konkurs recytatorski kl. I – III – cztery pory roku |
10.2023 r. |
M. Kretowicz-Chochrek |
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny |
11.2023 r. |
M. Młynarczyk |
Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny kl. IV – VIII |
11.2023 r. |
K. Paliwoda |
Krakowska matematyka kl. V-VI |
11.2023 r. |
Z. Piżl |
Andrzejki szkolne – zabawa klas I – III oraz IV – VIII |
29.11.2023 r. |
Samorząd szkolny, wychowawcy |
Mikołajkowe zawody pływackie dla klas I – V |
12.2023 r. |
P. Ślosarczyk, A. Ormiański, |
Mikołajkowe zawody pływackie dla klas VI – VIII |
12.2023 r. |
P. Łoza, Dyrekcja |
Impreza mikołajkowa |
06.12.2023 r. |
Wychowawcy klas |
Wolontariat Przedświąteczny |
12.2023 r. |
Wychowawcy klas |
Święto Szkoły – Jasełka, |
21.12.2023 r. |
Dyrekcja |
Spotkanie Świąteczne kl. I - VIII |
Zimowa przerwa świąteczna |
23.12 – 31.12.2023 r. |
|
Konkursy wiedzy o Krakowie dla kl. III |
01.2024 r. |
A. Woźniak, |
(KRAKUSEK) |
B. Baster-Chwastek |
Ogólnopolskie dyktando (nie tylko) dla Mistrzów dla kl. III |
01.2024 r. |
A. Woźniak, |
B. Baster-Chwastek |
Konkurs kolęd |
01.2024 r. |
Z. Kowalska |
Małopolski Konkurs Pięknego Czytania – eliminacje szkolne |
01/02.2024 r. |
A. Zawadzka, I. Kubik |
Ferie zimowe |
12.02. – 25.02.2024 r. |
|
Karnawał w Salwatorze |
09.02.2024 r. |
M. Savery, |
J. Polony-Poluk |
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego |
28.02.2024 r. |
A. Dębska, K. Brożek |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny |
03.2024 r. |
Z. Piżl |
Wielkanocna paczka |
03.2024 r. |
E. Sąsiadek |
Biała szkoła |
04.03-15.03.2024 r. |
Wychowawcy klas, Dyrekcja |
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – XVI edycja |
03.2024 r. |
G. Popiela, D. Gola |
Egzaminy ósmoklasisty |
14, 15, 16.05.2024 r. |
Dyrekcja |
Wiosenna przerwa świąteczna |
28.03 – 02.04.2024 r. |
|
Tydzień Bibliotek |
08 – 15.05.2024 r. |
I.Kubik |
Pierwsza Komunia Święta kl. III |
25.05.2024 r. |
R. Stasik |
Dzień Sportu – Dzień Dziecka |
28.05.2024 r. |
P. Łoza, A. Ormiański |
Wymiany zagraniczne |
05.2024 r. |
M. Savery, |
Wyjazd językowy do Wielkiej Brytanii, Hiszpania dla kl. V - VII |
R. Catania |
Piknik Szkolny Sportowy – II Turniej naukowy szkolny |
03.06.2024 r. |
P. Łoza |
Krakowska Olimpiada Młodzieży |
cały rok szkolny |
Nauczyciele WF-u |
Całoroczne warsztaty ceramiczne |
cały rok szkolny |
Wychowawcy |
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej – Kino pod Baranami |
cały rok szkolny |
A. Dębska, K. Paliwoda |
kl. V, VII |
Zakończenie roku szkolnego |
21.06.2024 r. |
Dyrekcja |
godz.: 9.00 kl. I – III |
godz.: 11.00 kl. IV – VIII |
Ferie letnie |
22.06 – 31.08.2024 r. |
|