• ZAJĘCIA PŁATNE

• AKADEMIA SPORTU "DOBRY START"

Akademia Sportu ‘Dobry Start’ zaprasza na zajęcia piłkarskie, których celem jest rozwijanie sprawności ruchowej, nauka techniki piłki nożnej oraz zaszczepienie aktywnego trybu życia.

O  zajęciach:

Zajęcia  tworzymy  w   sposób  umożliwiający dzieciom  jak  najczęstszy  kontakt  z  piłką,  aby  stale podnosiły swoje umiejętności piłkarskie. Korzystamy z gier i zabaw dostosowanych do wieku i możliwości uczestników. Nieodłączną częścią zajęć jest gra w piłkę, która wyzwala wiele emocji, pozwala poczuć smak zwycięstwa i gorycz porażki, a zarazem daje możliwość zastosowania nabytych umiejętności w praktyce. Zajęcia stanowią doskonałą podbudowę pod późniejsze uprawianie sportu, pomagają dzieciom rozwijać swoje mocne strony, pokonywać słabości oraz uczą współpracy i zachowania w grupie rówieśniczej. Podczas zajęć dzieci korzystają z wysokiej jakości sprzętu sportowego dostosowanego do ich wieku (m. in. piłki o odpowiedniej wadze).

Zajęcia odbywają się według następującego harmonogramu:

• Klasy 1A, 1B wtorek godz. 14.15 – 15.00,
            • Klasy 2A, 2B, wtorek godz. 15.00 – 15.45,
            • Klasy 3A, 3 B, 4 piątek godz. 14.30 – 15.15,
            • Klasy 5, 6 piątek godz. 15.15 - 16.00

Prowadzący

Sławomir Daciuk – pomysłodawca i założyciel Akademii Sportu ‘Dobry Start’ – absolwent wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, trener klasy II piłki nożnej AWF w Krakowie, trener UEFA B – kurs zorganizowany we współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) oraz

Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB). Uczestnik obozów "Juventus Soccer Schools" oraz wielu konferencji poświęconych szkoleniu dzieci i młodzieży m. in World Coaches organizowanej przez Królewski Holenderski Związek Piłki Nożnej (KNVB). Nieprzerwanie od 2010 roku pracuje z najmłodszymi adeptami futbolu.

Koszty

Opłata za zajęcia wynosi 55 zł miesięcznie. Płatna do 7 dnia każdego miesiąca na konto bankowe.

Zapisy

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka na zajęcia proszę o maila na adres biuro@asdobrystart.pl, o następującej treści:

Imię i nazwisko dziecka, klasa, nr kontaktowy do rodzica.

Sławomir Daciuk

mail. biuro@asdobrystart.pl

Z przyjemnością udzielę dodatkowych informacji i odpowiem na Państwa pytania, zapraszam do współpracy.