• OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

• OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

• - Osiągnięcia – klasa 3a

• Milena Kowacz - Zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".
          • Pola Marchewka - Zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik.
          • Jolanta Miszczak - Została laureatką w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów.
          • Lena Siatka - Zdobyła dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik Matematyczny", wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów oraz I miejsce w kategorii taniec w VII Konkursie Wokalno-Tanecznym Zwierzynieckie Debiuty 2022.
          • Noemi Szmolke - Zdobyła III miejsce w IX Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady pt." Harry Potter i więzień Azkabanu".

- Amelia Mactier została laueratką Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów. Gratulacje!

- KONKURSY PRZEDMIOTOWE Rok szkolny 2021/2022 - Lista laureatów i finalistów

Nazwiska uczniów