• KOŁA ZAINTERESOWAŃ

          • HARMONOGRAM KÓŁ ZAINTERESOWAŃ 2021/2022

          • DZIEŃ kl. IA, IB Godziny kl. IIA, IIB, IIC Godziny kl. IIIA, IIIB Godziny
            Poniedziałek            
            ROBOTYKA 14.30-15.30 INFORMATYCZNE 14.30-15.15    
            TEATRALNE 15.00-16.30
            ETYKA 16.00-16.45 PLASTYCZNE 14.30-16.00    
                ETYKA 16.00-16.45 ETYKA 16.00-16.45
            Wtorek PIŁKA NOŻNA 14.30-15.15        
                PIŁKA NOŻNA 15.15-16.00 PIŁKA NOŻNA 15.15-16.00
                       
            Środa BAJKOTERAPIA 15.00-15.45 ROBOTYKA 15.30-16.30 INFORMATYCZNE 14.15-15.00
            PLASTYCZNE 16.00-17.00 TANIEC 16.00-17.00 SZACHOWE 14.15-15.00
                    ROBOTYKA 15.30-16.30
            Czwartek ROBOTYKA 14.30-15.30 UNIWERSYTET MŁODEGO STUDENTA 14.30-16.00    
            ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE  15.00 – 16.00 ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE  15.00 – 16.00 ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE 15.00 – 16.00
            (TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH I INTEGRACJI SENSORYCZNEJ) (TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH I INTEGRACJI SENSORYCZNEJ) (TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH I INTEGRACJI SENSORYCZNEJ)
                    TANIEC  16.00- 17.00
            Piątek ROBÓTKI RĘCZNE 14.15-15.00 ROBÓTKI RĘCZNE 14.15-15.00 ROBÓTKI RĘCZNE 14.15-15.00
            15.15 – 16.00 15.15 – 16.00 15.15 – 16.00
            TANIEC 15.00-16.00     PIŁKA NOŻNA 14.30-15.15
             (TERMIN DODATKOWY)
            PIŁKA NOŻNA  15.15-16.00 PIŁKA NOŻNA  15.15-16.00 PLASTYCZNE 15.15-16.45
            (TERMIN DODATKOWY) (TERMIN DODATKOWY)
                       
            DZIEŃ kl. IVA, IVB Godz. kl.VA, VB Godz. kl. VI Godz.
            Poniedziałek            
                    MATEMATYCZNE (M.MŁYNARCZYK) 14.15-15.00
            TEATRALNE 15.00-16.30 TEATRALNE 15.00-16.30 TEATRALNE 15.00-16.30
            KOŁO LITERACKIE 15.00-16.00 KOŁO LITERACKIE 15.00-16.00 KOŁO LITERACKIE 15.00-16.00
            Wtorek            
                       
                       
            Środa SZACHOWE 14.15-15.00 SZACHOWE 14.15-15.00    
            INFORMATYCZNE 15.00-15.45 MATEMATYCZNE (M.MŁYNARCZYK) 14.15-15.00    
            HISTORYCZNE 15.00-16.00 HISTORYCZNE 15.00-16.00 HISTORYCZNE 15.00-16.00
                       
            Czwartek            
            PLASTYCZNE 15.15-16.45 PLASTYCZNE 15.15-16.45 PLASTYCZNE 15.15-16.45
            SKS 16.00-16.45 SKS 16.00-16.45 SKS 16.00-16.45
            Piątek ROBÓTKI RĘCZNE 14.15-15.00 ROBÓTKI RĘCZNE 14.15-15.00 ROBÓTKI RĘCZNE 14.15-15.00
            15.15– 16.00 15.15 – 16.00 15.15 – 16.00
            PIŁKA NOŻNA 14.15-15.00 PROGRAMOWANIE 14.30-15.15 PROGRAMOWANIE 15.15-16.00
            MATEMATYCZNE (Z.PIŻL) 14.05-14.50        

             

            DZIEŃ kl. VIIA, VIIB Godz. Kl. VIIIA, VIIIB Godz.
            Poniedziałek        
            HISTORYCZNE 16.00-16.45 HISTORYCZNE 16.00-16.45
                   
                   
            Wtorek KONKURSOWE CHEMICZNE 7.25-8.10 MATEMATYCZNE (Z.PIŻL) 15.00-15.45
            MATEMATYCZNE (Z.PIŻL) 14.05-14.50    
                   
            Środa        
                   
                   
                   
            Czwartek        
            PLASTYCZNE 15.15-16.45    
                   
            Piątek        
                KONKURSOWE JĘZYKA FRANCUSKIEGO 7.25-8.10
                   

    • Logowanie

    • Kontakt

      • Prywatna Szkoła Podstawowa SALWATOR
      • sekretariat@szkolasalwator.pl
      • 12 422 04 08 500 085 231 502 217 434
      • ul. Senatorska 39, 30-106 KRAKÓW
      • ALUMNUS sp. z o.o. (właściciel Prywatnej Szkoły Podstawowej Salwator) ING Bank Śląski S.A. 80 1050 1445 1000 0023 4280 8371 (na przelewie prosimy podawać imię i nazwisko dziecka) Informacje o wpłatach czesnego: księgowość Prywatnej Szkoły SALWATOR p. Monika Bąkiewicz i Anna Palonek Poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 14:00 tel. (12) 423-56-28 e-mail: alumnus@ascokrakow.pl
      • poniedziałek, środa 8:00 – 16:00 wtorek, czwartek, piątek 8:00 – 14:00
  • Galeria zdjęć

      brak danych