• ZAJĘCIA PŁATNE

• Warsztaty budowania i programowania robotów

Cel organizowania zajęć.

Badania pedagogów i psychologów wykazują jak ważny jest wpływ nauki programowania na umiejętności dzieci. Zwiększa się u nich pomysłowość, kreatywność, dbałość o szczegóły, zróżnicowanie pomysłów, wyobraźnia a najwięcej ćwiczą logiczne myślenie. Powiedzenie: „trochę techniki i człowiek się gubi” po takich zajęciach dla młodego pokolenia przestaje istnieć. Na zajęciach uczniowie budują roboty z klocków Lego We Do 2.0 oraz Mindstorms EV3 za pomocą instrukcji i oprogramowania zainstalowanego na tablecie. Do budowania uczniowie używają również silniczków i czujników ruchu, dźwięku, koloru. Po zbudowaniu robota programują w specjalnym programie zmieniając ruch, kierunki, dźwięki, siłę kręcenia silnika itp. odpowiednio według własnego uznania lub stosując podpowiedzi programu.

Zajęcia Mały Konstruktor:

• uczą logicznego myślenia
            • rozwijają kreatywność i wyobraźnię przestrzenną
            • pozwalają praktycznie zastosować zasady matematyki i robotyki
            • rozwijają zdolności manualne i pomagają przy nauce pisania
            • przedstawiają komputer jako narzędzie do projektowania i programowania przedmiotów użytkowych  uczą osiągania kompromisów i współpracy z rówieśnikami
            • inspirują do tworzenia własnych konstrukcji
            • uczą rozumienia instrukcji
            • zapewniają rozrywkę oraz świetną zabawę

Czas trwania zajęć.

Zajęcia z robotyki odbywają się cyklicznie raz w tygodniu po ok. 60 minut

Koszt zajęć

• 25,99zł brutto za pojedyncze zajęcia ok. 60 min. (cena promocyjna dostępna dla uczestników zgłoszonych do 5 dni od daty zajęć pokazowych w przypadku uczniów klas pierwszych albo do 5. września br. w przypadku uczestników naszych zajęć z poprzedniego roku.
            • 29,99zł brutto za pojedyncze zajęcia ok. 60 min. (cena standardowa dla uczestników zgłoszonych po terminie obowiązującej promocji).

Zapisy tylko przez stronę: www.superbystrzak.pl, zakładka ZAPISY.

Kontakt :

Tel. 577 775 441 Tel. 600 933 845