• ZAJĘCIA PŁATNE

• ZAJĘCIA KOREKCYJNO - REHABILITACYJNE

SYMETRIA – gabinet fizjoterapii dla dzieci i dorosłych w Prywatnej Szkole Podstawowej Salwator.

Od 2012 roku Symetria współpracuje z Prywatną Szkołą Podstawową Salwator, dbając o zdrowie Państwa dzieci.
          Terapie prowadzone są na terenie szkoły (sala 27) w systemie indywidualnym. Dzieci uczestniczą w zajęciach po zakończonych lekcjach szkolnych oraz są pod stałym nadzorem terapeuty w kwestii postępów leczenia, zaleceń domowych oraz dodatkowych wskazań.

Badania postawy ciała dzieci oraz zapisy na indywidualne terapie fizjoterapeutycze pod numerem telefonu: 797 457 057 – Katarzyna Burdacka.

Wychodząc naprzeciw prośbą rodziców oraz nauczycieli Prywatnej Szkoły Podstawowej Salwator od 2017 roku Symetria rozpoczęła cykl bezpłatnych konsultacji dla Rodziców. Zapraszamy również do skorzystania z oferty terapii przygotowanej dla osób dorosłych. Terapie, odbywają się w nowym gabinecie fizjoterapeutycznym w Szkole Salwator mieszczącym się w sali baletowej.

Zapisy na bezpłatne konsultacje oraz wizyty odbywające się w gabinecie znajdującym się w szkole pod numerem telefonu: 797 457 057 – Katarzyna Burdacka