• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się 2 września dla klas I – III o godz. 9.00, natomiast dla kl. IV-VIII się o godz. 10.00.

Uprzejmie informuję, iż Msza Święta dla chętnych rodziców i uczniów odbędzie się 2 września o godz. 8.00 w kościele Sióstr Norbertanek na Salwatorze.

Pragnę poinformować o zmianach w nowym roku szkolnym w Gronie Pedagogicznym. Zakończyliśmy współpracę z panem Lechem Kosowskim – nauczycielem historii i WOS, panem Piotrem Klimowskim – nauczycielem etyki i świetlicy.

Nauczyciele, którzy dołączyli do naszego zespołu to: pani Elwira Badura – nauczyciel etyki, pani Ewa Barnaś – nauczyciel świetlicy, pani Małgorzata Pol – nauczyciel świetlicy, pan Łukasz Opozda – nauczyciel historii i WOS.

Ponadto kontynuujemy w tym roku szkolnym współpracę z firmą KARMNIK, która będzie dostarczała obiady dla naszych dzieci. W załączniku przesyłam informacje od firmy kateringowej dla wszystkich Państwa, którzy chcieliby skorzystać z oferty obiadowej w naszej szkole.

Magdalena Siekańska – dyrektor szkoły

• Zakończenie rok szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w środę 19 czerwca 2019 r. dla klas I – III o godz. 9.00, a dla kl. IV – VIII oraz III gimnazjum o godz. 11.00.

• Msza na zakończenie roku

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca o godz. 13.30 w kościele Sióstr Norbertanek na Salwatorze. Zapraszamy również wszystkich rodziców na Mszę Świętą, którzy w tym czasie znajdą chwilę na naszą wspólną modlitwę i dziękowanie Panu Bogu za szczęśliwy rok szkolny. Dzieci i młodzież podczas Mszy Świętej będą pod opieką nauczycieli.