• Ogólnopolska konferencja

Już 22 maja zapraszamy na organizowaną przez Koło Naukowe Logopedii Ogólnopolską Konferencję pt. "Młody Logopeda: wyzwania i pułapki w XXI wieku". Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału - zarówno w charakterze słuchaczy jak i prezenterów. Naszym założeniem jest, żeby organizowane przez nas wydarzenie stanowiło kompendium wiedzy dla każdego młodego logopedy rozpoczynającego pracę w zawodzie. Studenci, doktoranci, a także wieloletni praktycy podzielą się swoją wiedzą, a także zdobytym doświadczeniem. Będzie to z pewnością świetna lekcja przyszłego zawodu dla studentów oraz absolwentów studiów logopedycznych, wstępujących na trudną i zawiłą ścieżkę kariery. Nasi prelegenci skupią się głównie nad takimi zagadnieniami jak diagnoza logopedyczna oraz najpopularniejsze metody w pracy logopedy.