• Godziny pracy szkoły

W dniu zakończenia roku szkolnego 24 czerwca szkoła oraz sekretariat będą otwarte do godziny 14.00.

W dniach 27.06 – 08.07.2022 sekretariat będzie funkcjonował według dotychczasowych godzin otwarcia:

poniedziałek, środa 8:00 – 16:00
              wtorek, czwartek, piątek 8:00 – 14:00

W okresie wakacyjnym następują zmiany w godzinach otwarcia sekretariatu szkoły:

od 11.07. – 22.08.2022 sekretariat będzie czynny w godzinach od 8.00 do 14.00.

Szanowni Rodzice,

Pragniemy zaprosić na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w piątek 24 czerwca dla klas I – III o godzinie 9.00, a dla klas IV – VIII o godzinie 10.30.

W trakcie wakacji odbędzie się tradycyjne sprzątanie i dezynfekowanie szatni. Proszę o zabranie wszystkich rzeczy pozostawionych w szatni do dnia 08.07.2022 r. (piątek).

Ubrania będą do odbioru w specjalnym pudle w szatni do dnia 15.07.2022 r. (piątek) do godz. 14.00. Po upływie tego terminu wszystkie rzeczy nieodebrane zostaną usunięte ze szkoły.

• Tematy projektów

Zapisy do projektów w terminie od 20 do 23 czerwca zostały zakończone. Do realizacji przyjęto następujące tematy projektów:

1.   Karta rowerowa – B. Szczap, M. Łęczycki, G. Kotlarski.

2.   Literacko – artystyczny – K. Paliwoda, D. Gola.

3.   Decoupage – M. Barwińska.

4.   Plastyczny – E. Kościsz.

5.   Rowerowo – kajakowy – A. Ormiański, M. Kasprzyk.

6.   Naukowy – M. Młynarczyk (poniedziałek i wtorek)/  P. Własiuk (wtorek i środa).

7.   Historyczny – Ł. Opozda, R. Catania, A. Kwiatkowska.

8.   Gry i zabawy w terenie – P. Ślosarczyk, K. Kmak.

9.   Matematyczno – plastyczny – Z. Piżl.

Komers klas ósmych – I. Seweryn, A. Dębska, M. Łatocha, M. Savery

Wszelkie wątpliwości i pytania proszę kierować do nauczycieli prowadzących projekty.

• Technikum New Technology

W najbliższy wtorek 14 czerwca na godzinie wychowawczej odbędzie się krótka prezentacja szkoły Technikum New Technology w Krakowie.

Oferta jest kierowana do ósmych klas. Na niej zostaną uczniom przekazane informacje o międzynarodowych zawodach robotycznych, w których bierze ta szkoła udział (m.in. USA, Turcja, Polska), o drużynie e-sportowej i pasji do programowania.

Prezentacja dla klas odbędzie się:

• w klasie 8 b – godz. 12.05 – 12.50
              • w klasie 8 a – godz. 13.10 – 13.55
          • Dzień wolny od zajęć

17 czerwca to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Szkoła jednakże w tym dniu może zapewnić opiekę świetlicową dla dzieci w godzinach 8-16.

Jeżeli będą Państwo chcieli skorzystać z tej możliwości, bardzo proszę o przesłanie informacji mailowej do piątku 10 czerwca.

Można również zgłosić dziecko na taki dzień drogą elektroniczną bądź telefonicznie.

Prosimy o dokonywanie zapisów najpóźniej do piątku 10 czerwca do godziny 16.

• ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY W TERMINIE OD 20 DO 24 CZERWCA 2022 ROKU

Klasy 1 – 3

Lekcje i koła zainteresowań odbywają się zgodnie z harmonogramem zajęć, łącznie z basenem.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego nastąpi  24 czerwca o godzinie 9.00.

Klasy 4 – 8

Zajęcia na basenie dla klas 4 – 5  odbędą się zgodnie z harmonogramem.

Od poniedziałku do czwartku uczniowie będą pracować metodą projektów wg następujących zasad:

• nauczyciele prezentują przygotowane przez siebie tematy projektów;
              • każdy uczeń musi wybrać zgodny ze swoimi zainteresowaniami temat projektu i zapisać się u nauczyciela;
              • praca projektami będzie przebiegała  w godzinach od 9.00 do 13.00 pod kierownictwem opiekunów projektów, uczniowie nie mogą wcześniej być zwalniani;
              • świetlica będzie zorganizowana dla uczniów od 8.15;
              • liczbę uczestników w grupie projektowej określa prowadzący;
              • od 13.00 – 17.00 zajęcia świetlicowe dla chętnych uczniów.

Poniżej przedstawiam Państwu propozycje projektów do realizacji przez uczniów:

• sportowy I – A. Ormiański,
              • decoupage – M. Barwińska,
              • karta rowerowa – B. Szczap, M. Łęczycki,
              • komers klas ósmych – M. Savery i A. Dębska, M. Łatocha, I. Seweryn
              • literacko – spacerowy  – K. Paliwoda,
              • historyczny – Ł. Opozda ,
              • sportowy II – P. Ślosarczyk,
              • naukowy – M. Młynarczyk(poniedziałek, środa) i P. Własiuk(wtorek, środa)
              • robótki ręczne – J. Polony - Poluk,
              • kraje anglojęzyczne – G. Kotlarski, D. Gola
              • matematyczno – plastyczny  – Z. Piżl,
              • plastyczny – E. Kościsz,
              • zakończenie roku szkolnego – B. Szlęk, A. Kwiatkowska

Listy zgłoszeniowe do projektów zostaną wywieszone 7 czerwca na tablicy ogłoszeniowej na parterze szkoły.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas 4 – 8 odbędzie się   24 czerwca o godzinie 10.30

• Konsultacje

Konsultacje dla uczniów pana Marka Łęczyckiego odbędą się 6 czerwca (poniedziałek) w godzinach 7.25 do 8.10 w sali 41 a nie 9 czerwca w czwartek.