• Spotkanie z rodzicami

Szanowni Państwo,

zapraszam na spotkanie z wychowawcami w szkole,  które odbędzie się w środę 11 września zgodnie z poniższym harmonogramem:

• klasy 1, 2, 3, 4 o godz. 17.00 spotkania z wychowawcami
              • klasy 5,6, 7, 8 o godz. 17.30 spotkania z wychowawcami
              • nauczyciele przedmiotowi będą dostępni w pokoju nauczycielskim w godz.17.00-18.30

Spotkanie z opiekunem – p. Katarzyną Burdacką z MedStore (fizjoterapia dzieci i dorosłych) w sprawie badań kręgosłupa i zdrowej postawy naszych uczniów  odbędzie się o godz.16.30-17.00 (sala 37).

Istnieje również możliwość zapisania się na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne dla osób dorosłych, na które należy się wcześniej umówić pod numerem telefonu: tel. 797 457 057.

Bezpośrednio po spotkaniu można będzie umawiać się na zajęcia korekcyjne dla dzieci.

Spotkanie w sprawie językowych wyjazdów zagranicznych:

• o godz. 18.00 – sala nr 33 spotkanie z Panią Ritą Catanią, Panem Markiem Łęczyckim (HISZPANIA)
              • o godz. 18.00 – sala nr 22 spotkanie z Panią Małgorzatą Barwińską (AUSTRIA)

Spotkanie w sprawie Projektu „Uniwersytet Młodego Studenta” odbędzie się o godz. 16.20 na jadalni.

Równocześnie informuję, że w dniach 17, 18 września w godzinach 8.30-14.00 odbędzie się badanie postawy ciała oraz stóp dla chętnych w kwocie 65 zł.

Płatność należy uiścić na konto szkoły do dnia 12 września  z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka, badanie postawy.

• Ubezpieczenie uczniów

Drodzy Państwo,

Uczniów naszej szkoły  ubezpiecza firma Wiener (dawny Gothaer). Suma ubezpieczenia na ten rok wynosi 22 000 zł. Ogóle Warunki Ubezpieczenia wraz z Kartą Produktu dostępne na stronie w zakładce dokumenty do pobrania.

Ubezpieczenie obowiązuje na cały rok szkolny od 01.09.2019 r. do 31.08.2020 r. i działa ono 24 godz. na dobę.

Koszt ubezpieczenia wynosi 50 zł. Ta suma obejmuje również sport wyczynowy.

Podaną kwotę ubezpieczenia proszę wpłacić na konto szkoły do poniedziałku 16.09.2019 r.

ING Bank Śląski S. A.

80 1050 1445 1000 0023 4280 8371

Proszę Państwa, aby zgłaszać w sekretariacie szkoły wszystkie wypadki dzieci pozaszkolne. Zbieracie Państwo całą dokumentację medyczną, wszystkie rachunki, a po zakończonym leczeniu wypełniacie Państwo druk zgłoszenia szkody dostępny na stronie https://www.wiener.pl/pl-nnw-oswiata-jak, przynosicie go do sekretariatu celem uzupełnienia pieczątką szkoły.

Magdalena Siekańska – dyrektor szkoły

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się 2 września dla klas I – III o godz. 9.00, natomiast dla kl. IV-VIII się o godz. 10.00.

Uprzejmie informuję, iż Msza Święta dla chętnych rodziców i uczniów odbędzie się 2 września o godz. 8.00 w kościele Sióstr Norbertanek na Salwatorze.

Pragnę poinformować o zmianach w nowym roku szkolnym w Gronie Pedagogicznym. Zakończyliśmy współpracę z panem Lechem Kosowskim – nauczycielem historii i WOS, panem Piotrem Klimowskim – nauczycielem etyki i świetlicy.

Nauczyciele, którzy dołączyli do naszego zespołu to: pani Elwira Badura – nauczyciel etyki, pani Ewa Barnaś – nauczyciel świetlicy, pani Małgorzata Pol – nauczyciel świetlicy, pan Łukasz Opozda – nauczyciel historii i WOS.

Ponadto kontynuujemy w tym roku szkolnym współpracę z firmą KARMNIK, która będzie dostarczała obiady dla naszych dzieci. W załączniku przesyłam informacje od firmy kateringowej dla wszystkich Państwa, którzy chcieliby skorzystać z oferty obiadowej w naszej szkole.

Magdalena Siekańska – dyrektor szkoły

• Msza na zakończenie roku

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca o godz. 13.30 w kościele Sióstr Norbertanek na Salwatorze. Zapraszamy również wszystkich rodziców na Mszę Świętą, którzy w tym czasie znajdą chwilę na naszą wspólną modlitwę i dziękowanie Panu Bogu za szczęśliwy rok szkolny. Dzieci i młodzież podczas Mszy Świętej będą pod opieką nauczycieli.