• KOŁA ZAINTERESOWAŃ

• SUPER BYSTRZAK

• Cel organizowania zajęć.

Badania pedagogów i psychologów wykazują jak ważny jest wpływ nauki programowania na umiejętności dzieci. Zwiększa się u nich pomysłowość, kreatywność, dbałość o szczegóły, zróżnicowanie pomysłów, wyobraźnia a najwięcej ćwiczą logiczne myślenie. Powiedzenie: „trochę techniki i człowiek się gubi” po takich zajęciach dla młodego pokolenia przestaje istnieć.  Na zajęciach uczniowie budują roboty z klocków Lego SPIKE ESSENTIAL  za pomocą instrukcji i oprogramowania zainstalowanego na tablecie. Do budowania uczniowie  używają również silniczków i czujników ruchu, dźwięku, koloru. Po zbudowaniu robota programują w specjalnym programie zmieniając ruch, kierunki, dźwięki, siłę kręcenia silnika itp. odpowiednio według własnego uznania lub stosując podpowiedzi programu.

Zajęcia Mały Konstruktor:

uczą logicznego myślenia

• rozwijają kreatywność i wyobraźnię przestrzenną
            • pozwalają praktycznie zastosować zasady matematyki i robotyki
            • rozwijają zdolności manualne i pomagają przy nauce pisania
            • przedstawiają komputer jako narzędzie do projektowania i programowania      przedmiotów użytkowych
            • uczą osiągania kompromisów i współpracy z rówieśnikami
            • inspirują do tworzenia własnych konstrukcji
            • uczą rozumienia instrukcji
            • zapewniają rozrywkę oraz świetną zabawę

Czas trwania zajęć.

Zajęcia z robotyki odbywają się cyklicznie standardowo raz w tygodniu po ok. 60 minut Możliwość modyfikowania długości i częstotliwości odbywania się warsztatów.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku   5-12 lat.

Koszt zajęć.

Opłacane przez rodziców:

• 27zł / h przy płatności za cały kurs z góry (ilość zajęć i kwota łączna do zapłaty zostaną podane przed uruchomieniem grupy). W tym wariancie płacimy za wszystkie zaplanowane zajęcia. Uczestnik otrzymuje 2 zajęcia gratis
            • 29zł / h przy płatności za cały kurs z góry, płatne w 2 ratach (ilość zajęć i kwota łączna do zapłaty zostaną podane przed uruchomieniem grupy). W tym wariancie płacimy za wszystkie zaplanowane zajęcia. Uczestnik otrzymuje 2 zajęcia gratis.
            • 34zł / h przy płatności z dołu do 10. dnia każdego miesiąca (rozliczane są tylko rzeczywiste obecności na zajęciach)

Grupy zorganiowane opłacane przez gminę albo inne:

• Zajęcia ok. 60 min. dla grupy do 10 osób – 350zł brutto.
            • Zajęcia ok. 60 min. dla grupy 11-14 osób – 400zł brutto.
            • Zajęcia ok. 60 min. dla grupy 15-19 osób – 450zł brutto
            • Zajęcia ok. 60 min. dla grupy 20-24 osób – 500zł brutto

NOWOŚĆ!  Zajęcia z robotyki dla dzieci w wieku 3-4 lat! Koszt zajęć dla całej grupy 3-,4-latków do 24 osób – 500zł brutto.

Grupa 24-osobowa jest  dzielona i zajęcia są prowadzone w 2 grupach 12-osobowych po 30 minut każda (przy założeniu, że zajęcia minimum 1-2 razy w miesiącu). Dzieci pracują z klockami LEGO Duplo.

Koszt zajęć dla indywidualnej grupy zorganizowanej dzieci w wieku 3-4 lat do 12 osób (maksymalny limit miejsc w grupie): 350zł. Czas trwania zajęć 30 minut przy założeniu zajęć minimum 1-2 razy w miesiącu. Jeśli zajęcia 1 raz w tygodniu to czas zajęć wydłuży się po ok. 12 zajęciach do ok. 60 minut (nastąpi przejście z klocków DUPLO na klocki Spike Essential).

Zajęcia dla takich maluszków są dynamicznym przyspieszeniem ich rozwoju oraz stanowią wprowadzenie do świata budowania i programowania robotów.

Przy łączeniu grup w jeden blok 2-5-godzinny przyznajemy rabat 50zł dla każdej grupy.

O firmie

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie organizowania zajęć dodatkowych z robotyki. Zaufało nam już ponad 100 placówek szkolno-opiekuńczych z terenów Małopolski i  Śląska. Mamy ogromne doświadczenie w tym, co robimy. Wciąż się rozwijamy i uczymy!

Kontakt:

e-mail: kontakt.robotyka@gmail.com

e-mail: slawek.robotyka@gmail.com

Zapisy

Zgłoszenia na warsztaty z robotyki przyjmowane są TYLKO przez stronę www.superbystrzak.pl (zakładka ZAPISY).

Aby zapisać dziecko na zajęcia należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy, zaakceptować regulamin i wysłać zgłszenie.